Оржівський заклад дошкільної освіти "Веселка" Клеванської селищної ради
Поради медичної сестри
Згідно Постанови КМУ від 24.03.2021 р. № 305 “Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку”
З 1 січня 2022 року українські дошкільні навчальні заклади мають впровадити нові зміни щодо харчування. Проект, підтриманий першою леді Оленою Зеленською і втілений у реальність.
Пам’ятка- роз’яснення про нові зміни щодо харчування для батьків діти яких відвідують заклад дошкільної освіти.
Якщо у дитини поганий апетит
Яка любляча мати не хоче бачити, як її чадо з задоволенням, за обидві щоки, наминає свій обід, вечерю або сніданок, а якщо ще й добавки просить! На жаль, стикаючись з реальністю, Ви розумієте, що все далеко не так, і від багатьох батьків можна почути фразу про те, що дитина мало або взагалі нічого не їсть. Що робити, якщо дитина погано їсть і чим підняти настрій
Імунізація зберігає життя
Вакцинація - єдиний спосіб захисту від ряду захворювань, які неможливо вилікувати іншими засобами або саме лікування може викликати ускладнення (наприклад, кір, дифтерія тощо). Вродженої несприйнятливості до інфекційних захворювань, від яких існують щеплення - немає
Адаптація дітей до школи
Адаптація - це пристосування організму до нової ситуації, а для дитини дитячий садок, поза сумнівом, є новим, ще невідомим простором, із новим оточенням і стосунками. Адаптація (з лат. «пристосування») – процес призвичаєння організму, що відбувається на різних рівнях: фізіологічному, соціальному, психологічному.
Поради психолога
Рекомендації від психолога "Як допомогти дитині адаптуватися до дитячого садка"
Мультфільм "Що робити, коли лунає сирена?"
Processing video...
Мультфільм "Що робити, коли лунає сирена?"
Чим займається психолог?
Основна мета - підвищення психологічної культури вихователів і батьків, забезпечення інформацією з психологічних проблем, формування запиту на психологічні послуги.
Як уникнути конфліктів в ЗДО
Довіряючи свою улюблену і часто єдину дитину дитячому садку, всі ми сподіваємося, що перебування малюка в новому колективі буде комфортним і радісним. Але, на жаль, іноді наші надії обертаються розчаруванням. Чи не тому, що найчастіше батьки та вихователі просто не вміють прислухатися один до одного і стають по різні боки барикад?
Загальні поради від психолога
Загальні поради для батьків від нашого психолога.
Поради логопеда
Загальні поради від логопеда
Загальні поради для батьків від нашого логопеда.
Фонематичний слух – це здатність аналізувати те, що ми чуємо.
Сформовані фонематичні процеси є основою для чіткої звуковимови, правильної побудови складової структури слова, фундаментом для опановування граматичної сторони мовлення, успішного опанування письма і читання.